Úgy érzed hogy minden elmúlik vagy eltünk és semmi nem marad ami kedves lenne neked, úgy érzed itt a vég , de semmit de semitse tehetsz elene pedig küzdenél érte de nem megy ,vagy nem tudod mit csinálj, de mindenáron meg akarod tartani vagy szerezni !!
Hétfő van és én eszt nem akarom , kár hogy nem lehet vissza fordítani a jővőbe , mért kínoz engem az isten ezzel a hétfővel ??? Ezek a kérdések jártak a fejemben amikor mentem a suli felé, nem szeretem a sulit nincs is igen barátom én egy magányos farkas vagyok, de azért nem vagyok nyámnyíla igen is van szám ha kell :D !! Aszt hiszem jőn egy új diák már megint, egy gazdag seggfej , vagy hülye picsa . Mostanába egyre több ilyen fajta jön pfff:/ de szerire mindig a másik suliba jöttek , de ennek ide kelet jönnie, , mért nem ment a másik ba ott van ez ilyen falyta :/ !!!!!
Miután ezen gondol kodtam suli elé értem, 5 perc a suli nekem még jó hogy ilyen közel lakok.
A suli kapujába érve nagy tömörülést láttam ,gondoltam verekedés ez anyira nem köt le , de mi van ha az új srác na ez már izgib :D lagaláb tudni fogom kit kel utálnom előre !!! Meg probáltam oda tolakodni valahogy sikerult is, de a hangos lány sikolyoktól meg a dobhártyám fog szét robani szoval választhatok, megnézem, de a dobhártyám nem usza meg ép bőrrel és inkáb másik a másik ösvényt választottam , és majd későb meg lesem :D
Miután ezen gondol kodtam suli elé értem, 5 perc a suli nekem még jó hogy ilyen közel lakok.
A suli kapujába érve nagy tömörülést láttam ,gondoltam verekedés ez anyira nem köt le , de mi van ha az új srác na ez már izgib :D lagaláb tudni fogom kit kel utálnom előre !!! Meg probáltam oda tolakodni valahogy sikerult is, de a hangos lány sikolyoktól meg a dobhártyám fog szét robani szoval választhatok, megnézem, de a dobhártyám nem usza meg ép bőrrel és inkáb másik a másik ösvényt választottam , és majd későb meg lesem :D