2013. június 7., péntek

2 rész
Úgy érzed hogy minden elmúlik vagy eltünk és semmi nem marad ami kedves lenne neked, úgy érzed itt a vég , de semmit de semitse  tehetsz elene pedig küzdenél érte de nem megy ,vagy nem tudod mit csinálj, de mindenáron meg akarod tartani vagy szerezni !! 
Hétfő van és én eszt nem akarom , kár hogy nem lehet vissza fordítani a jővőbe , mért kínoz engem az isten ezzel a hétfővel ??? Ezek a kérdések jártak a fejemben amikor mentem a suli felé, nem szeretem a sulit nincs is igen barátom én egy magányos farkas vagyok, de azért nem vagyok nyámnyíla igen is van szám ha kell :D !! Aszt hiszem jőn egy új diák már megint, egy gazdag seggfej , vagy hülye picsa . Mostanába egyre több ilyen fajta jön pfff:/ de szerire mindig a másik suliba jöttek , de ennek ide kelet jönnie, , mért nem ment a másik ba ott van ez ilyen falyta :/ !!!!!
Miután ezen gondol kodtam suli elé értem, 5 perc a suli nekem még jó hogy ilyen közel lakok.
A suli kapujába érve nagy tömörülést láttam ,gondoltam verekedés ez anyira nem köt le , de mi van ha az új srác na ez már izgib :D lagaláb tudni fogom kit kel utálnom előre !!! Meg probáltam oda tolakodni valahogy sikerult is, de a hangos lány sikolyoktól meg a dobhártyám fog szét robani szoval választhatok, megnézem, de a dobhártyám nem usza meg ép bőrrel és inkáb másik a másik ösvényt választottam , és majd későb meg lesem :D

               Rejtély                        

   1 rész 

Sziasztok!! Dzseszika vagyok, 15 éves 10-dikes  vagyok.

Az osztályom zűrős de szerethető, de azért van kivétel!!
egy igen kicsi faluban élek valahol a semmi közepén, néhányan aszt mondják hogy este elő jönnek itt a szellemek és kisértenek meg még azt is hogy szokatlanul nagy farkasok vannak!! Eszt páran be veszik de én tuti hogy nem , ez hülyeség hát nem ?! akkor már vámpírok is vannak meg zombik há nem!?
Ma egész nap aszt kellet hallgatnom ,hogy mindenki veszekszik, mindenkivel!! Második óra után szünet másik suli : Át mentünk a másik suliba , csodák csodájára van uszoda :D na de térjünk vissza a témára, Kitti azon el kezdet veszekedni a Beával de ez most komoly , hogy ha át megyünk a másik suliba akkor a Fruval van a bea. De aztán most jön a java xd ezen majd el sírtam magam , úgy-e mivel nem hoztam úszás cuccot így le kelet ülnöm aztán el keztünk labdázni és a Zsani is be állt és  ( Dzseninek Bff-je ) és a Dzseni ezért össze vesztek , most komolyan hol vagyunl az elsőben ??
Sziasztok :D