2013. június 7., péntek

               Rejtély                        

   1 rész 

Sziasztok!! Dzseszika vagyok, 15 éves 10-dikes  vagyok.

Az osztályom zűrős de szerethető, de azért van kivétel!!
egy igen kicsi faluban élek valahol a semmi közepén, néhányan aszt mondják hogy este elő jönnek itt a szellemek és kisértenek meg még azt is hogy szokatlanul nagy farkasok vannak!! Eszt páran be veszik de én tuti hogy nem , ez hülyeség hát nem ?! akkor már vámpírok is vannak meg zombik há nem!?
Ma egész nap aszt kellet hallgatnom ,hogy mindenki veszekszik, mindenkivel!! Második óra után szünet másik suli : Át mentünk a másik suliba , csodák csodájára van uszoda :D na de térjünk vissza a témára, Kitti azon el kezdet veszekedni a Beával de ez most komoly , hogy ha át megyünk a másik suliba akkor a Fruval van a bea. De aztán most jön a java xd ezen majd el sírtam magam , úgy-e mivel nem hoztam úszás cuccot így le kelet ülnöm aztán el keztünk labdázni és a Zsani is be állt és  ( Dzseninek Bff-je ) és a Dzseni ezért össze vesztek , most komolyan hol vagyunl az elsőben ??

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése